Mielieji,

Jau prasidėjo pajamų deklaravimas VMI. Jūs labai padėsite mūsų progimnazijai, jeigu skirsite savo pajamų mokesčio dalį. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti mokyklos materialinę bazę.

Kaip skirti 1,2 % GPM?

• Įprastu būdu pateikti prašymą užpildant formą FR0512 versija 04 ir siųsti paštu adresu Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos Finansų ministerijos, Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkai, LT – 66257.Per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google play.
  • Per http://deklaravimas.vmi.lt/ naudojant internetinės bankininkystės prisijungimus.

Prisijungę spauskite: Pildyti formą. Tuomet formos kodą įrašykite: FR0512 ir spauskite filtruoti. Formą pildyti galite iš karto portale.

Pildydami paramos skyrimo formą, užpildykite visus būtinus laukelius:
  • 5 – mokestinis laikotarpis: 2019 m.
  • 6S – pažymėkite šį langelį
  • E1 – pasirinkite skaičių: 2 (Paramos gavėjas)
  • E2 – paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 195092544
  • E3 – įrašykite pavadinimą: KĖDAINIŲ JUOZO PAUKŠTELIO PROGIMNAZIJA
  • E4 – įrašykite savo paskirtą skiriamą procentą (daugiausiai – 1,2 %)
  • E5 – įrašykite, iki kada skiriate paramą

Patikrinkite, ar viską įvedėte teisingai, ir paspauskite PATEIKTI DEKLARACIJĄ

Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija

Įstaigos kodas 195092544.

Adresas: Vilniaus g. 11, Kėdainiai

Paraginkite ir savo artimuosius, kolegas, draugus paremti Kėdainių Juozo Paukštelio progimnaziją ─ juk tai nieko nekainuoja! Deklaracijas galite užpildyti iki š. m. liepos 1 d. Dėkojame už paramą!

INFORMACIJA APIE 2% GPM

MIELI, PROGIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI!

Nuoširdžiai dėkojame, kad pasinaudodami 2% GPM paramos galimybe, skyrėte progimnazijai 3492,25 Eur. Ši finansinė parama progimnazijai yra didelė paspirtis gerinant vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinant ir modernizuojant edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinant mokyklos materialinę bazę.

Progimnazijos tarybai pritarus, gautus pinigus panaudosime mokinių edukacinėms ir mokymo(si) aplinkoms įrengti.

Ačiū visiems, remiantiems Kėdainių Juozo Paukštelio progimnaziją.

Direktorė  Tereza Sotnik